Mēs Atbalstām

LBTU SP Gada balva

"Pateicamies vēlreiz par kopīgu sadarbību ''Gada balvas 2023'' ceremonijas organizēšanā, ļoti novērtējam, ka atbalstiet studentus un aktīvo studiju dzīvi."

II Starptautiskais etnodžeza mūzikas ansambļu konkurss “Guoyu pa JAZZ”.

Goda Ģimenes

No sirds pateicamies, ka esat kopā ar Goda ģimenēm. Augstu vērtējam Jūsu sociālo atbildību, iesaistoties programmā un atbalstot Goda ģimenes.

Sabiedrības integrācijas fonda un Goda ģimeņu vārdā sakām Jums paldies, un novēlam panākumiem bagātu Jauno gadu!

LBTU Studējošo pašpārvalde

Vēlamies pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem, kas aktīvi piedalījās 2023. gada LBTU&CHILL seminārā, un ceram, ka tajā uzzinājāt ko jaunu un iepazināt jaunus draugus! 

Protams, nevar aizmirst arī pasākuma atsaucīgos atbalstītājus, kuri mums palīdzēja sagādāt gan dāvanas, gan našķus mūsu lektoriem un dalībniekiem! 

Rīgas Stradiņu Universitāte Stūdējošo Pašpārvalde!!!

Jauno Biedru seminārs nu ir noslēdzies, tādēļ vēlamies sirsnīgi pateikties visiem mūsu atbalstītājiem, kas palīdzēja īstenot pasākumu!

Liels paldies Cannelle Bakery, Piebalgas Porcelāna Fabrika, Cietie Rieksti, Rēzeknes gaļas kombināts, Latgales piens, MARIO konditorejas fabrika, WOOM Latvia, PIPARMĒTRA, Fitnesa klubs F1 - Centrs!

Green Tech Hakatonu IV

Green Tech Hakatonu IV organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Attīstības fondu, Studentu inovācijas programmas “LBTU Studentu inovāciju prasmes un uzņēmējspējas veicināšana” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Clean R Grupa un Gren Latvijā. Pasākumu atbalsta Pophouse.lv, Muesli Graci, Mežpils Alus (Aldaris) un Latgales piens.

Invalīdu ar kustību traucējumiem biedrība "Ilgas"

Draugi!

22. augustā mūsu biedrība organizēja kārtējo ekskursiju. Mūsu vadītāja vienmēr uzklausa biedrības biedru vēlmes, un tāpēc šogad viesojāmies Ludzā.

Gids mūs pavadīja visu ceļojuma laiku. Ceļā pavadītais laiks paskrēja ļoti ātri. Natālija ir brīnišķīga gide, savas jomas eksperte. Viņa interesanti izklāstīja materiālu un atbildēja uz mūsu jautājumiem.

Ierodoties Ludzā, mūs sagaidīja vietējais gids. Šī mazā pilsētiņa patiesībā ir ļoti bagāta ar apskates objektiem. Apmeklējām dažādu konfesiju dievnamus, muzejus, "Ludzas amatnieku centrs" , „Organic Products’’.Un protams, pilnvērtīgas gardas pusdienas svaigā gaisā latgaliešu gaumē.

Ekskursija izvērtās interesanta un aizraujoša.

Paldies par pozitīvajām emocijām un labo garastāvokli.

Paldies @Latgalespiens

Preiļu novada Pensionāru biedrība īsteno pasākumu “Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti mazgāju...”

Invalīdu Biedrība "Mēs Kopā Spēks!"

Invalīdu biedrība "Mēs Kopā Spēks!" izsaka vietējam piena produktu ražotājam AS "Latgales Piens" siltus atzinības un pateicības vārdus par to, ka Jūs nodrošinājāt mūs ar sieriem Līgo svētkos! Jūs padarījāt mūsu svētkus daudz jaukākus. Liels paldies!

PAZUDUŠIE 23

Vēlamies pateikties "Pazudušie'23" organizatoru komandas vārdā par pasākuma atbalstīšanu.
Ar Jūsu atbalstu pasākums izdevās daudz krāšņāks, emocijām bagātāks un piedzīvojumiem pilnāks, kā sākumā bija iecerēts.
Komandas dalībnieki ar prieku saņēma "Latgales piena" kausēto sieru dažādo un bagātīgo izlasi.

Sportiskais “Taurenis” 2023 ir noslēdzies!

"Liels paldies par sniegto atbalstu. Bez Jūsu iesaistes konkurss “Guoyu pa JAZZ” būtu krietni pieticīgāks."

ATBALSTĀM GODA ĢIMENES!!!

ATBALSTĀM GODA ĢIMENES

1.maijā tiek atzīmēta Daudzbērnu ģimeņu diena, 14. maijā svinēsim Mātes dienu un 15. maijā Starptautisko ģimenes dienu, tieši tāpēc sākot ar MAIJU mēs vēlamies atbalstīt un teikt paldies Latvijas GODA ĢIMENĒM.

Veikalos "Preilis" un Latgales piena tirdzniecības vietās aicinām 3+ Ģimenes kartes īpašniekus izvēlēties gardākos piena produktus no Latgales ar 10% atlaidi.

 

Jo pateicības un atbalsta nevar būt par daudz...

 

Paldies, ka JŪS mums esat!

!!!ATBALSTS SENIORIEM!!!

ATLAIDES SENIORIEM!

Sākot ar APRĪĻA mēnesi, lai arī ar mazumiņu, vēlamies ATBALSTĪT mūsu godājamos SENIORUS un teikt JUMS milzīgu PALDIES!

Trijās Latgales novadu avīzēs: Vietējā Latgales avīzē, Latgales laikā un avīzē Miljons būs atrodami īpašie ATLAIŽU KUPONI SENIORIEM!

Tos izgriežot, atnākot uz kādu no veikaliem Preilis vai Latgales piena tirdzniecības vietu un uzrādot pensionāra apliecību, visa mēneša garumā varēs iegādāties ATLAIŽU KUPONOS norādītos produktus ar 10% atlaidi 

Jo pateicības un atbalsta nevar būt par daudz…

Paldies, ka JŪS mums esat